Auto gaz Radom, autogaz Radom, montaż LPG Radom

Wyświetl większą mapę
Ten serwis do poprawnego działania potrzebuje plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies
tel. kom.: 603 237 467
KONTAKT:
Poniedziałek-Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
GODZINY OTWARCIA:
ul. Kozienicka 175
26-600 Radom
ADRES WARSZTATU:
Auto Gaz Radom Duplikat paszportu zbiornika Auto Gaz Radom Budowa instalacji LPG Auto Gaz Radom oferta instalacji

Nowy doskonały sterownik z kategorii PREMIUM

Setrownik ZENIT PRO dostęny jest w dwoch wersjach, standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD.  ZENIT PRO wykonany został z najwyższej jakości komponentów, a hermetyczna obudowa spełnia najwyższe normy szczelności. Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8 cylindrowych.

ZENIT PRO

Główne zalety sterownika ZENIT PRO

Nowe Funkcje :

ZENIT

Najbardziej znanym produktem Auto-Gaz Centrum obecnym na rynku jest system sekwencyjnego wtrysku gazu LPG i CNG - "ZENIT". Nowy sterownik wtrysku gazu jest rozbudowanym i zaawansowanym systemem sterowania który zastał opracowany w firmie Auto Gaz Centrum. Naszym głównym założeniem było wykonanie kroku w stronę nowoczesnych, sekwencyjnych systemów sterowania wtryskiem gazu przystosowanych do wymagań zarówno najnowszych samochodów jak i nieco starszych rozwiązań. Opracowany sterownik, który może właściwie pracować z każdym wielopunktowym wtryskiem benzyny zapewniając poprawność pracy tego systemu oraz skuteczność systemu gazowego.

Najważniejsze zmiany względem poprzednich systemów, wprowadzone w sterowniku ZENIT to:

- sekwencyjne przełączanie z benzyny na gaz czyli załączanie poszczególnych wtryskiwaczy gazowych indywidualnie.
- Funkcja "Max Power" - przełączenie z gazu na benzynę po przekroczeniu zadanej prędkości obrotowej silnika oraz automatyczny powrót do zasilania gazowego po spadku obrotów.
- możliwość odłączania bądź załączania pojedynczych wtryskiwaczy benzynowych i gazowych, co pozwala na dokładną weryfikację stanu wtryskiwaczy gazowych, zacinania się, zawieszania, niedokładnego dawkowania.
- możliwość kalibracji sytemu na podstawie obciążenia silnika w funkcji prędkości obrotowej . Pozwala to na stworzenie punktów kalibracyjnych mapy gazowej - dokładnie odpowiadających charakterystyce wtryskiwaczy benzynowych.
- proste i dobrze znane menu oraz takie same procedury regulacyjne i obsługowe jak w poprzednich systemach.
- montażysta z poziomu własnego komputera PC ma możliwość zaktualizowania oprogramowania centrali i uzyskania w ten sposób nowej funkcjonalności.

Compact jest najnowszym produktem oferowanym przez firmę Auto-Gaz Centrum. Jest to innowacyjny i zaawansowany technologicznie sterownik LPG. Compact wyposażony został w najnowszej generacji procesor, dzięki czemu po zamontowaniu i kalibracji jest o­n w pełni kompatybilny z silnikiem samochodowym. Sterownik Compact posiada zaawansowaną funkcję AAS (Automatic Adjustment System), która zapewnia bezbłędną i płynną pracę silnika.

Mała i funkcjonalna obudowa sterownika pozwala na szybki montaż w każdym samochodzie. COMPACT dedykowany jest do samochodów zasilanych benzyną z silnikiem 4cylindrowym. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ciśnienia i podciśnienia,ograniczona została do minimum liczba wymaganych połączeń. Bardzo ważną cechą sterownika COMPACT jest możliwość odczytu obrotów z wtryskiwaczy oraz regulacji czułości sygnału obrotowego.Sterownik wyposażony został również w intuicyjny interfejs użytkownika oraz funkcję automatycznego wykrywania portu komunikacyjnego. Dodatkowo zaprojektowano specjalną opcję (zubażanie)przeznaczoną dla samochodów marki Mazda.

COMPACT jest łatwy w użytkowaniu dzięki funkcjom Easy Start(ES) oraz funkcji Autoadaptacja- odpowiedzialnej min. za błyskawiczne korekcje. Dodatkowo opracowano funkcję Double Memory odpowiedzialną za bezpieczne aktualizacje oprogramowania (Compact Setup).Dla wygody użytkowników zaprojektowano wielofunkcyjny, a jednocześnie łatwy w obsłudze przełącznik. Dodatkowy komfort jazdy zapewnia również zoptymalizowany system podgrzewania wtryskiwaczy. Sterownik COMPACT spełnia standardy systemu diagnostyki pokładowej OBDII / EOBD.

Pol-Gaz Mirosław Warchoł
COMPACT